One team przez całe 19km i nie tylko

by Dorota

Często powtarzam, że mam ogromne szczęście do ludzi. Moja biegowa rodzina ASICSFrontRunner jest tego dowodem. Grupa różnych osób połączona pasją do biegania. Okazuje się, że ta wspólna pasja ale też i wartości,  które za sobą niesie marka ASICS łączą bardzo mocno.

Start w biegu Pani Mogiła z cyklu XRun zaplanowany był w ramach spotkania AsicsFrontRunnerów. Takie spotkania to zawsze bardzo intensywny czas. Jest wiele zaplanowanych aktywności, poznajemy nowości produktowe ale przede wszystkim spędzamy czas razem i lepiej poznajemy się nawzajem. Jak to wszystko wciskamy w dobę, która ma tylko 24 godziny to wiadomo, że oszczędzamy na śnie.

Całą drużyną stawiliśmy się na starcie. Tego dnia rozgrywane były dwa dystanse – 32 i 19 kilometrów. Większość wybrała krótszy dystans ale były też osoby które zmierzyły się z dłuższą trasą.

Z doświadczenia wiedząc, że najważniejszy w czasie weekendu będzie wspólny czas a ni cele biegowe podczas startu podeszłam do niego na totalnym luzie. Jakaż była moja radość,  gdy okazało się, że duża grupa dziewczyn z drużyny ma dokładnie takie same cele.

Ach co to był za bieg! Pogadanek, śpiewów, śmiechów a nawet tańców – specjalne pozdrowienia dla Natalia nie było końca. Do tego prawie wszystkie w pięknych, twarzowych i funkcjonalnych różowych kurtkach zdecydowanie byłyśmy widoczne na trasie. 


Cały bieg to była czysta przyjemność dzielenia się radością z biegania. Tempo było wyrównane aby wszystkie dziewczyny mogły biec w komforcie. Biegłyśmy jako One Team. Na trasie warunki zimowe, które mnie trochę zaskoczyły. Dzięki Zuza za pomocne ręce na zbiegach po lodzie. To jest właśnie drużyna! Pomagałyśmy sobie, dzieliłyśmy się doświadczeniem i radością. Na tle bieli śniegu nasze różowe kurtki wyglądały jak wstęga.  Jedna za drugą, krok w krok aż do samej mety!

W ASICSFrontRunner hasło One team jest wpisane w nasze DNA. To jest największa wartość tej drużyny. 
Uważność na drugiego człowieka, przepiękna różnorodność, otwartość głów i serc i oczywiście łącząca nas pasja.
Dzięki za to że JESTEŚCIE !!!

Foto: Andy AstfalckPiotr Kucza Idea Photography Zwiedzanieprzezbieganie

You may also like

Leave a Comment